Web Analytics
top of page

Herstellung von Wabenplatten
Wir bedienen Sie mit unseren Hochgeschwindigkeitsmaschinen auf einer geschlossenen Fläche von 4.000 m², mit einer jährlichen Produktionskapazität von 12.000 Tonnen.

Es wird häufig in der Automobil-, Möbel- und Textilindustrie eingesetzt. Unsere Honeycomb Panel-Linie produziert 120 cm Breite ohne Längenbeschränkung.
Rufen Sie uns für besondere Dienstleistungen für Sie an.
Zur Information: 0262 255 5654

petek-karton-koli-honeycomb-palet-kolisi-triplex-bca.gif

Wabenplattengruppe

Petek Panel Levha

Yatay düzlemde yüksek taşıma kapasitesine sahip olan petek paneller, otomotiv, tekstil, mobilya ve makine sektörlerinde kullanılmaktadır.

Levhalar ara karton olarak parçaların birbirine temasını engellemek ve homojen bir yük dağılımı sağlar.

120 Eninde olmak üzere boy sınırı olmaksızın üretilebilmektedir. Farklı kalınlıklar ve petek çapları ile mukavemet ayarlamaları yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Petek Panel Seperatör

Yatay düzlemde yüksek taşıma kapasitesine sahip olan petek paneller seperatör olarak kullanılabilmektedir.

Üzerinde yapılan şekiller ile ürünlere tam uyum sağlayarak, ürünlerinizin stabil bir şekilde sevkini sağlamaya yardımcı olur.

Çaplı, delikli, özel şekilli üretilebilen petek paneller, ahşapa oranla yüksek fiyat avantajı sağlar.

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Petek Panel Koli

Petek panellerin en büyük avantajı koli haline getirilebilmeleridir. Belirttiğiniz ebatlarda veya palet ebatlarında petek koliler üretmekteyiz.

Çok yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Ahşap kasalara göre ciddi maliyet avantajları sağlar. Aynı zamanda çevreci olarak ön plana çıkmaktadır.
 Ahşap kasalara göre kurulabilirlik avantajı ile stoklarınızda gereksiz alan kaplamaz. 2.000 KG'a kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Üstün avantajları ile petek panel koli talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Petek Panel Özel Tasarımlar

Farklı tiplerdeki ürünleriniz için ambalaj çözümleri sunuyoruz. Seperatörler, süngerler, kraft torbalar ile yapılan çalışmalarımızı inceleyebilirisiniz.

Petek panel özel tasarım ürünlerimiz size özel olarak, tasarımcılarımız tarafından çalışılmaktadır. Ambalaj süreçlerinizde sürdürülebilirliği ön plana çıkararak özel tasarımlar yapıyoruz.

Ürünleriniz için özel tasarım taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Kontaktiere uns

Sie können uns kontaktieren, um von unserem speziellen Designservice zu profitieren.Gerne helfen wir Ihnen mit unserer Designunterstützung dabei, in der Branche Ihres Unternehmens einen Unterschied zu machen und Ihre Kunden zu beeindrucken.

Head Office

arpack-head-office-1 (1).png

Adres: Hacı Halil Mh. Yazı Cd. No:33 41400 Gebze/KOCAELI

Telefon: +90-262-255-5654
GSM     : +90-506-346-4556

bottom of page