Web Analytics
top of page

BCA Triplex İhracat Koli Grubu

%100 Geri Dönüştürülebilir, Dayanıklı ve Estetik. Ahşap Kasa Muadili

Müşteri beklentileri için yola çıktık
Çevreyi, özellikle ormanların bütünlüğünü koruma görevimizi ciddiye alıyoruz.

Bu nedenle, ülkemiz şirketleri, en büyük küresel ekolojik sorunlardan biri olan radikal ormansızlaşma konusunda bir çözüm bulmak için bize başvurduğunda, hemen fırsattan yararlandık.

Bu önemli pazar gereksinimlerini karşılamak için ekibimiz, yaygın olarak kullanılan ahşap kasaların gerçekten sürdürülebilir, daha temiz bir alternatif ile değiştirilmesi üzerinde birkaç yıl boyunca çalıştı.

İşte bu durum, Arpack Triplex Grubu'nun doğmasına yol açtı.

İhracat Kolisi Ürün Gruplarımız

Tek Kapak Koli

Alt tarafı standart kendinden kapaklı, üst tarafı ise bağımsız kapaklı olan bu modelde kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Gerektiğinde karton köşebentler ile desteklenen  bu koli, yaklaşık 1200 KG Dinamik Taşıma kapasitesine kadar üretilebilmektedir.

Baskılı, müşteri  ebat talepleri doğrultusunda üretilmektedir.

paletli-koli-triplex-abox_edited.jpg

Standart Abox Koli

Alt ve üst kısmı gövdeye bağlı olarak  kapaklı olan bu modelde kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Ekstra mukavemet talebinde gerektiğinde karton köşebentler ile desteklenen  bu koli, yaklaşık 1200 KG Dinamik Taşıma kapasitesine kadar üretilebilmektedir.

Baskılı, müşteri  ebat talepleri doğrultusunda üretilmektedir.

triplex-koli-ihracat.jpg

Alt-Üst Kapaklı Koli

Kapaksız gövde'nin alt ve üst kısmına ayrıca kapak kullanılan  bu modelde kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Gerektiğinde karton köşebentler ile desteklenen  bu koli, yaklaşık 1200 KG Dinamik Taşıma kapasitesine kadar üretilebilmektedir.


Baskılı, müşteri  ebat talepleri doğrultusunda üretilmektedir.

Bize Ulaşın

Özel tasarım hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. İşletmenizin sektöründe fark yaratmak ve müşterilerinizi etkilemek için tasarım desteğimizle size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 

Head Office

arpack-head-office-1 (1).png

Adres: Hacı Halil Mh. Yazı Cd. No:33 41400 Gebze/KOCAELI

Telefon: +90-262-255-5654
GSM     : +90-506-346-4556

bottom of page