Web Analytics
top of page

Petek Panel Üretimi
Yüksek hızlı makinelerimiz ile 4.000 m² kapalı alanda, yıllık 12000 TON üretim kapasitesi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Otomotivden, mobilya ve tekstil sektöründe çokça kullanılmaktadır. Petek Panel hattımız 120cm eninde boy sınırı olmaksızın üretim yapmaktadır.
Size özel hizmetler için bizi arayınız.
Bilgi için: 0262 255 5654

petek-karton-koli-honeycomb-palet-kolisi-triplex-bca.gif

Petek Panel Grubu

Petek Panel Levha

Yatay düzlemde yüksek taşıma kapasitesine sahip olan petek paneller, otomotiv, tekstil, mobilya ve makine sektörlerinde kullanılmaktadır.

Levhalar ara karton olarak parçaların birbirine temasını engellemek ve homojen bir yük dağılımı sağlar.

120 Eninde olmak üzere boy sınırı olmaksızın üretilebilmektedir. Farklı kalınlıklar ve petek çapları ile mukavemet ayarlamaları yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Petek Panel Seperatör

Yatay düzlemde yüksek taşıma kapasitesine sahip olan petek paneller seperatör olarak kullanılabilmektedir.

Üzerinde yapılan şekiller ile ürünlere tam uyum sağlayarak, ürünlerinizin stabil bir şekilde sevkini sağlamaya yardımcı olur.

Çaplı, delikli, özel şekilli üretilebilen petek paneller, ahşapa oranla yüksek fiyat avantajı sağlar.

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Petek Panel Koli

Petek panellerin en büyük avantajı koli haline getirilebilmeleridir. Belirttiğiniz ebatlarda veya palet ebatlarında petek koliler üretmekteyiz.

Çok yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Ahşap kasalara göre ciddi maliyet avantajları sağlar. Aynı zamanda çevreci olarak ön plana çıkmaktadır.
 Ahşap kasalara göre kurulabilirlik avantajı ile stoklarınızda gereksiz alan kaplamaz. 2.000 KG'a kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Üstün avantajları ile petek panel koli talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Petek Panel Özel Tasarımlar

Farklı tiplerdeki ürünleriniz için ambalaj çözümleri sunuyoruz. Seperatörler, süngerler, kraft torbalar ile yapılan çalışmalarımızı inceleyebilirisiniz.

Petek panel özel tasarım ürünlerimiz size özel olarak, tasarımcılarımız tarafından çalışılmaktadır. Ambalaj süreçlerinizde sürdürülebilirliği ön plana çıkararak özel tasarımlar yapıyoruz.

Ürünleriniz için özel tasarım taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Özel tasarım hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. İşletmenizin sektöründe fark yaratmak ve müşterilerinizi etkilemek için tasarım desteğimizle size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 

Head Office

arpack-head-office-1 (1).png

Adres: Hacı Halil Mh. Yazı Cd. No:33 41400 Gebze/KOCAELI

Telefon: +90-262-255-5654
GSM     : +90-506-346-4556

bottom of page