Web Analytics
top of page

Oktabin Koli Kutu Grubu

Dökme ürünleriniz için BigBag alternatifi olarak çevreci ve %100 geri dönüştürülebilir oluşuyla öne çıkıyor. Türkiye'nin oktabin üreticisi Arpack ürünlerini keşfedin.

oktabin-koli-kutu-ureticisi-fiyat-triplex.jpg

Müşteri beklentileri için yola çıktık

Oktabin Koliler, ağır yükler için özel olarak tasarlanmış ve patlama dayanıklılığı yüksek, güçlü bir ambalaj grubunu temsil eder. Ayrıca, hafif ve taşınması kolay olmaları sayesinde, dengesiz kütleleri ve ürünleri depolamak ve taşımak için ideal bir seçenek sunarlar. Bu özel tasarımın sırrı, sekizgen şekil ve köşelerinde yatmaktadır ve bu, diğer çevre dostu olmayan alternatiflere göre daha ekonomik bir seçenek sunar.


Taşıma ve depolama konularında en iyi sonuçları elde etmek için çeşitli standart çözümler sunmaktayız ve isterseniz kenarları güçlendirilmiş özel seçenekler de sunabiliriz. Tüm ürünlerimiz palet boyutlarına uygun olarak üretilir ve kolayca istiflenebilir. Bu, stok yönetimini, lojistiği ve nakliyeyi basitleştirerek işletmenize sağlıklı bir çalışma ortamı ve çevresel kazanımlar sağlar. Müşterileriniz ayrıca ambalajın tamamen geri dönüştürülebilir olmasını memnuniyetle karşılayacaklardır. Eğer oktabin kolilerinizi markanıza uygun baskılı veya imaj seçenekli talep etmeniz halinde, tasarımcılarımız size öneriler sunmaktan mutluluk duyarlar.

 

 

 

 Oktabin Ürünlerimiz

oktabin-oktagon-koli-kutu-octagon-octabin.png
oktabin-kablo-kolisi-bakir-boru.webp
Octabin_webp.webp

Standart Oktabin

Standart Oktabin Koli

Katı, Toz, Sıvı veya granül ambalajlanmasında ve sevkinde kullanılan oktabin kolileri 1500 KG taşıma kapasitesine sahip olup, istenilen palet ebatlarında üretilebilmektedir.
İster standart isterse teleskobik olarak üretilebilen oktabinler için bize ulaşın.

oktabin-ibc-tank-sıvı-kolisi-yağ-boya.jpg

Kapaklı Oktabin

Kapaklı Oktabin Koli

Kapaklı oktabin koliler, alt kısmında bulunan kapağı sayesinde manuel boşaltım imkanı sağlar. Sıvı olmayan tüm dökme ürünlerde sağlıklı bir şekilde kullanılmaktadır.
Yüksek taşıma ve kullanım kolaylığı sunan bu ürün grubu endüstride sık kullanılmaktadır.

oktabin-kablo-kolisi-bakir-boru.webp

Oktabin Sargı

Kablo Sargı Oktabin

Kablo, makaron ve türevi olan uzun malzemelerin sarılı bir şekilde sevk edilmesini sağlar. Fiber optik kablo sektöründe sık kullanılan kablo oktabin grubu güvenli bir taşıma imkanı sunar. Yüksek taşıma kapasitesi ve dış etkenlerden koruma konusunda en kullanışlı ürün grubudur.
 

Yüksek Koruma Sağlar

  • Oktabin Koliler, ağır yükler için özel olarak tasarlanmış ve patlama dayanıklılığı yüksek, güçlü bir ambalaj grubunu temsil eder.

octabin-oktagon-safety-koruma.jpg

Bize Ulaşın

VCI Kağıt hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. İşletmenizin sektöründe fark yaratmak ve müşterilerinizi etkilemek için tasarım desteğimizle size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 

Head Office

arpack-head-office-1 (1).png

Adres: Hacı Halil Mh. Yazı Cd. No:33 41400 Gebze/KOCAELI

Telefon: +90-262-255-5654
GSM     : +90-506-346-4556

bottom of page