Web Analytics
top of page

Karton Köşebent Üretimi
Kullanımındaki en önemli amaç; ambalajlanan ürünün, tüketiciye ulaşana dek, dış etkenlerden korunmasıdır. %100 geri dönüştürülebilir hammaddeden üretilmektedir.
Köşebent üzerine 5 renk baskı yapılmaktadır.


Size özel hizmetler için bizi arayınız.
Bilgi için: 0262 255 5654

Kağıt Karton Köşebent Grubu

Standart Köşebent

Kraft köşebent, karton olması yönüyle ambalajlama teknolojileri üzerine geliştirilen maliyeti en uygun ürünlerden bir tanesidir. Son derece hafif, kullanışlı bir köşe ve kenar koruyucudur. Kenar koruması, palet koruması, ağırlığın sabitleştirilmesi, istifleme kabiliyetini artırması gibi birçok avantajı ile paketlemeye katkı sağlamaktadır.

• Kenar ve köşe koruması sağlar. Mukavemeti arttırır.

• Hizalama ve istiflemeyi kolaylaştırır.

• Depo ve nakliye maliyetlerini azaltır.

• İstenilen kalınlık, ölçü ve adette üretilebilir.

• 4 Renk ve Siyah baskı yapılabilir.

Çentikli Köşebent

Çentikli köşebent, silindirik yapıda bulunan metal, plastik, mobilya gibi ürünlerin kenar korumalarını sağlayabilmektedir. Başlangıç noktası paketin kenar yüzeyine yerleştirildiğinde çentikleri bağımsız olarak bükülebildiğinden dolayı oval yüzeyin şeklini alarak monte edilmektedir.


• Yuvarlak yükleri paketlemek için kullanılır.

• Kolayca bükülebilmesi sayesinde köşeleri sarar.

• Ruloların kolayca zarar gören kenar ve uçlarının korunmasını sağlar.

• İstenilen uzunlukla ve baskılı olarak üretilebilir.

• 4 Renk ve Siyah baskı yapılabilir.

• İstenilen ölçü, ebat ve kalınlıkta üretilebilir.

Kilitli Köşebent

Ürün hasarını azaltır. Dikey köşeleri, yatay köşeleri ve üst köşeleri korur. Köşe hasarlarını önler. Daha güvenli yüklere sahip olursunuz. Daha yüksek kayış gerginliği sağlar. Palet stabilitesini artırır, yüke sağlamlık katar. Doğru istifleme: 2 ya da 3 paleti üst üste koyma imkanı vererek yerden tasarruf sağlar. Ahşap ambalaj için mükemmel bir alternatiftir. %100 geri dönüştürülenilir, yeniden kullanılabilir, biyolojik olarak parçalanabilir
• Karton kutu, kolilerin alt-üst kapaklarının yapımında kullanılabilir.
• İşçilik, zaman ve paketleme maliyetlerini önemli ölçüde düşürür.
• Bütünlüğü sayesinde mukavemeti son derece yüksektir.
• Palet üstü tava kullanımı ihtiyacının %100’ünü karşılar.

Yapışkanlı Köşebent

Yapısında bulunan yapışkanla önemli kullanım kolaylıkları içerir. Köşebent üzerine hotmelt tutkalının yapıştırılmasıyla elde edilir. İhtiyaca göre farklı ölçülerde üretimi yapılabilmektedir. Çevre dostudur, doğaya zarar vermez. Farklı birçok sektörde güvenle kullanılabilir. %100 geri dönüştürülebilir niteliktedir.

Kendinden yapışkanlı olan bu ürün, büyük kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İlgili ürün, köşebent üzerine hotmelt tutkal yapıştırılması ile elde edilmektedir. 

 

Yapışkanlı kısım içeride ve dışarıda olarak ayrı ayrı üretilebilmektedir.

U Karton Köşebent

İnşaat, lojistik ve alüminyum sektöründe uzun profilleri korumada ve sevkiyatını kolaylaştırmada öncelikli olarak tercih edilmektedir.

 

Ürünlerin nakliyesi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı üstün kenar koruması sağlar. Aşındırıcı olmayan pürüzsüz yüzey iç kısmı, ürünlerin köşelerini korumaya yardımcı olmak için hafifletilebilir. Sert lamine karton yapısı ürünleri korumak için dayanıklı ve verimli bir yol oluşturur. İhtiyaca yönelik özelleştirilebilir seçeneklere sahiptir. Doğa dostudur ve geri dönüştürülebilir bir yapıya sahiptir.

Bize Ulaşın

Özel tasarım hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. İşletmenizin sektöründe fark yaratmak ve müşterilerinizi etkilemek için tasarım desteğimizle size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 

Head Office

arpack-head-office-1 (1).png

Adres: Hacı Halil Mh. Yazı Cd. No:33 41400 Gebze/KOCAELI

Telefon: +90-262-255-5654
GSM     : +90-506-346-4556

bottom of page