Web Analytics
top of page

Triplex Koli Üretimi
Yüksek hızlı makinelerimiz ile 4.000 m² kapalı alanda, yıllık 12000 TON üretim kapasitesi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

2.000 KG taşıma kapasiteli, farklı tasarım ve özelliklerde taleplerinizi karşılayabiliriz. BCA Triplex koliler ihracatta özellikle kullanılmaktadır.
Size özel hizmetler için bizi arayınız.
Bilgi için: 0262 255 5654

Triplex Koli Grubu

BCA Triplex İhracat Kolisi

Maksimum 2.000 KG taşıma kapasitesine sahip olan BCA dalga cinsindeki koliler, genellikle otomotiv sektöründe tercih edilen pazarlama ürünleridir.

Bu ürünler, ithal kraft kağıtlar kullanılarak üretilir ve ahşap kasaların yerine geçebilir. Ahşap kasalara göre maliyeti yüzde 60 daha düşüktür. Ayrıca, küçük ölçülerde palete dizilen onlarca koli yerine palet boyunda olan triplex kolilerin kullanımı daha avantajlıdır.

Koliler, BC ve BCA dalga cinslerine uygulanabilir.

BCA Triplex Modül Kolileri

Triplex Modül Koliler, hazır sistem olarak adlandırılan bir üründür ve müşteriye palet dahil olarak sevk edilir. Bu kolilerin içerisinde BCA triplex çevre takviyesi ve üst kapaktan oluşan alp kapak bulunur. Koli sevkiyatı sırasında orta kısım katlanarak kapakların arasına yerleştirilir. Kurulum aşamasında ise sizin tarafınızdan açılıp koli haline getirilir. Bu ürünler, otomotiv sektöründe sıkça kullanılmakta olup operasyonel anlamda çeşitli avantajlar sağlar.

Uygulanabilen dalga cinsleri: BC, BCA

Oktabin Koli Grubu

Dökme malzemeler için sekizgen ağır hizmet çözümlerimiz son derece sağlam olmaları ile öne çıkıyor. Düz bir ambalaj içinde teslim edilir, yerden ve maliyetten tasarruf sağlar, her bir parça çok az bir çabayla elle kurulabilir. Sekizgen kutularımız istiflenebilir ve teslimat zincirinizdeki her zorluğun üstesinden gelebilir.

Aşırı ağır yükler altındaki stabilite, ek iç duvarlarla optimize edilebilir. ​Muadillerine göre %30-45 fiyat avantajı sağlar. Yok etme maliyetlerinde muadillerine göre en az %30 avantaj sağlar. Stok alanından tasarruf (Katlanmış halde teslim edilir)

2 Renk Baskılı, Zımba dikişli veya yapıştırma olarak üretilir.

Güneş Paneli Kolisi - SolarPack ®

Güneş Paneli Kolileri, sağlamlığı ile öne çıkan bir ambalaj ürünüdür. Düz bir ambalaj içinde teslim edilir, yerden ve maliyetten tasarruf sağlar, her bir parça çok az bir çabayla elle kurulabilir. Güneş Paneli kutularımız istiflenebilir ve teslimat zincirinizdeki her zorluğun üstesinden gelebilir.

Aşırı ağır yükler altındaki stabilite, ek iç duvarlarla optimize edilebilir. ​
33 adet panel'e kadar yükleme yapılabilir. Üst üste istiflenebilir ve solar tarla koşullarında başarılı bir performans gösterir. Sizde Solar Panellerinizin güvenli lojistiği için bizimle iletişime geçiniz.

 

2 Renk Baskılı, Zımba dikişli veya yapıştırma olarak üretilir.

IBC Muadili TankPack ®

TankPack®, metal varil ile IBC’ye ikame olarak geliştirilen ve oluklu mukavvadan üretilen inovatif bir üründür. 1000 lt sıvı taşıma kapasitesine sahip BetaTank toplamda 5 parçadan oluşur. Konsantre içecek, endüstriyel likit gıda ve katkı malzemeleri, alkollü içecekler, süt ve süt ürünleri gıda sektöründeki kullanım alanları arasında yer alırken, kimya, boya  ve ilaç sanayi,  makine yağları  gibi sektörlerde TankPack®’ı güvenle kullanmaktadırlar. ​

 

4 Renk Baskılı, Zımba dikişli veya yapıştırma olarak üretilir.

Seperatör Grubu

Triplex seperatörler pek çok sektörlerde ara karton, delikli ve şekilli olmak üzere pek çok farklı türde kullanılmaktadır. BCA ve ECE Dalga cinslerinde çok mukavemetli ürünlerdir. 

Petrokimya, su, içecek, makine, iplik, rolu film gibi pek çok sektör bu tip ürünler çokça kullanılmaktadır.

Özel kesimli veya köşeleri oval şekilde, baskılı ve baskısız olarak üretilebi

Bize Ulaşın

Özel tasarım hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. İşletmenizin sektöründe fark yaratmak ve müşterilerinizi etkilemek için tasarım desteğimizle size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 

Head Office

arpack-head-office-1 (1).png

Adres: Hacı Halil Mh. Yazı Cd. No:33 41400 Gebze/KOCAELI

Telefon: +90-262-255-5654
GSM     : +90-506-346-4556

Bu sayfadaki tüm içerikler ve görseller DMCA tarafından koruma altındadır. Kopyalanması yasal sorumluluk içerir.

bottom of page