Web Analytics
top of page

VCI Kağıt Grubu®

Ürünleriniz için korozyon önleyici çözümler

vci-kagit-kraft-korozyon-pas-visiay-vic-kaplama-rulo-ebat.png

Müşteri beklentileri için yola çıktık

VCI Teknolojisi Nedir? VCI, "uçucu korozyon önleyici," "buğu korozyon önleyici" veya "buğu fazlı korozyon önleyici" anlamına gelen genel bir terimdir. Bu devrim niteliğindeki teknoloji, korozyon korumasını basitleştirir ve özellikle kapalı boşlukları (örneğin paketler, ekipman içleri veya yapısal metal boşlukları) paslanmaktan korumak için idealdir.


VCI Kağıdı Nasıl Çalışır? VCI teknolojisi, uygulandığı her paket veya kapalı alan içinde koruyucu bir ortam oluşturmak için çalışır. Sıvılar, tozlar veya ambalaj malzemeleri içindeki VCİ'ler, havayoluyla taşınarak kapalı alanın metal yüzeylerinde görünmez bir koruyucu kalkan oluşturur. Bu VCI kalkanı, metal özelliklerini değiştirmez. Bunun yerine, oksijen, nem ve diğer korozyon oluşturan etkenlerin metal yüzeyini saldırmalarını ve paslanmalarını engeller. Metal parça VCI ambalajından veya kapalı alandan çıkarıldıktan sonra, VCİ'ler uçup gider ve metal bileşenler, makine veya ürünler hemen kullanıma hazır hale gelir; temizlik veya yağ giderme işlemi gerektirmez.

 

 

 

 

 

 

 

 

 VCI Kağıt Ürünlerimiz

vci-paper-takim.jpg
vci-ebat-kagit-kraft-uretici-otomotiv-yedek-parca.webp

VCI Kağıt Ebat

VCI Kağıt Ebat - Rulo

VCI Kağıt ürünleri, güçlü ve yüksek konsantrasyonlu VCI içeriği sayesinde her türlü metali korozyon ve pasa karşı etkili bir şekilde korur.

İstenilen ebatlarda üretimi ile seri üretimlerinizde hız kazanmanıza yardımcı olur. Üstün koruma özelliklerinin yanı sıra çevrecidir.

vci-torba-kagit-kraft-bag-paper.jpg

VCI Kağıt Torba

VCI Çanta - Torba

VCI Kağıt ürünleri, güçlü ve yüksek konsantrasyonlu VCI içeriği sayesinde her türlü metali korozyon ve pasa karşı etkili bir şekilde korur.

 

Torba olarak üretilmesi, ürüne profesyonel bir görüntü vermenin yanı sıra zaman tasarrufu sağlamaktadır.

vci-koli-seperator-korozyon.jpg

VCI Koli - Kutu

VCI Koli - Seperatör

VCI Kağıt ürünleri, güçlü ve yüksek konsantrasyonlu VCI içeriği sayesinde her türlü metali korozyon ve pasa karşı etkili bir şekilde korur.

Koli iç duvarlarına lamine edilmesi ile işçiliklerin önüne geçer. Zamandan tasarruf sağlar. Tüm koli ve seperatörlere uygulanabilir.

Uzun Süreli Koruma Sağlar

  • VCI kağıtlar, metal ürünleri uzun süreli korur ve paslanmaya karşı etkili bir bariyer oluşturur. Bu sayede ürünlerin raf ömrü uzar ve gereksiz yenileme veya bakım maliyetleri azalır.

vci-corrugated-board-box.jpg

Bize Ulaşın

VCI Kağıt hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. İşletmenizin sektöründe fark yaratmak ve müşterilerinizi etkilemek için tasarım desteğimizle size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 

Head Office

arpack-head-office-1 (1).png

Adres: Hacı Halil Mh. Yazı Cd. No:33 41400 Gebze/KOCAELI

Telefon: +90-262-255-5654
GSM     : +90-506-346-4556

bottom of page