Web Analytics
top of page

Arpack Kağıt Karton Palet ®

%100 Geri Dönüştürülebilir, EPAL/EURO Palet Muadilidir.

karton-kagit-palet-paper-pallet-turkey-uretici-istanbul-kocaeli-gebze.webp

Karbon Sıfır hedefi için yola çıktık

Arpack Ambalaj, Ahşap paletlerin sebep olduğu küresel ormansızlaşma sorununa karşı bir çözüm bulmak için bir araya geldi. Bu sorun, dünya genelindeki endüstriyel faaliyetlerin sonucunda her yıl milyonlarca hektar ormanın yok olmasıyla giderek büyüyordu.

 

Arpack ekibi, bu soruna dikkat çekmek ve etkili bir çözüm bulmak için birçok toplantı ve çalıştay düzenledi. Sonunda, ahşap paletlerin yaygın kullanımının orman kaybına büyük ölçüde katkıda bulunduğunu kanıtladılar. Bu farkındalıkla, bir araya gelen Arpack girişimcileri ve konunun uzmanları, ahşap paletlerin yerini alacak çevre dostu bir alternatif geliştirmeye karar verdiler.

 

Uzun araştırmalar ve prototip testlerinin ardından, geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilen dayanıklı ve hafif KartonPalet® adını verdiğimiz bir ürün ortaya çıkardık. Bu KartonPalet®'ler, ahşap paletlerin sunduğu işlevselliği sağlarken, aynı zamanda ormansızlaşmanın önlenmesine katkıda bulunuyordu.

 

KartonPalet® markası ve ürünleri bu şekilde ortaya çıktı.

zyro-image (4).png

Standart Palet Muadili

KartonPalet ® V1'in sağlam nitelikleri, 5 veya 7 katmanlı oluklu mukavvadan yapılmış entegre güçlendirilmiş çerçeveyi içerir. Yüksek dinamik ve statik kapasitelere sahip güçlü bir üst yüzey oluşturan KartonPalet V1, 1.000 kg'a (dinamik) kadar daha ağır yükleri destekler ve hem açık raflı hem de rulolu konveyörlerle kullanıma uygundur.

kartonpalet-v2.png

EPAL Palet Muadili

KartonPalet ® V2'in ekstra sağlam nitelikleri, 5 ve 7 katmanlı oluklu mukavvadan yapılmış entegre güçlendirilmiş çerçeveyi içerir. Yüksek dinamik ve statik kapasitelere sahip güçlü bir üst yüzey oluşturan KartonPalet V2, 1.400 kg'a (dinamik) kadar daha ağır yükleri destekler ve hem açık raflı hem de rulolu konveyörlerle kullanıma uygundur.

ozel-karton-oluklu-palet.jpg

Size Özel Ölçüler

KartonPalet® V3.x özel talepler doğrultusunda özel olarak tasarlanmaktadır. Müşterilerimizin sevkiyat, depolama analizleri  sonrasında en uygun taşıma kapasitesine ve ölçülerine ait ürün tasarımları gerçekleştirilmektedir. Hava sevkiyatlarına özel yükseklikten düşük ve hafif karton paletler bu kategoridedir.

karton-palet-modul-palet-kolisi-paletli-koli-triplex-bca-oluklu-mukavva.webp

Karton Paletli Triplex İhracat Kolisi

Palet Entegreli Koli Modül ürünü, Karton palet üzerine montajlanmış koli, içerisinde triplex gövde, köşebent ve kapak olarak hazır sunulmaktadır. Muadiline göre %5 daha fazla iç hacim, zemin dostu, hafif ve çevreci olarak öne çıkmaktadır. 1.200 kg taşıma kapasitesine sahiptir. (daha fazla arttırılabilir). Otomotiv, mobilya ve perakende gıda sektöründe çokça kullanılmaktadır.

Palet ve Sevk Maliyetlerinizi düşürün.

  • Karton paletler, taşıma maliyetlerini azaltır.

  • Hafiflik ve kolay taşınabilirlik sağlarlar.

  • Depo verimliliğini artırır, alan kazanımı sağlar.

  • Geri dönüştürülebilir malzemeden üretilirler.

  • Maliyet etkin, ekonomik bir seçenek sunarlar.

  • Tek veya tekrar kullanılabilir modeller mevcuttur.

Karton-palet-oluklu-palet.png

Bize Ulaşın

Özel tasarım hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. İşletmenizin sektöründe fark yaratmak ve müşterilerinizi etkilemek için tasarım desteğimizle size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 

Head Office

arpack-head-office-1 (1).png

Adres: Hacı Halil Mh. Yazı Cd. No:33 41400 Gebze/KOCAELI

Telefon: +90-262-255-5654
GSM     : +90-506-346-4556

bottom of page