Web Analytics
top of page

Hakkımızda

Arpack Ambalaj, maliyet ve kalite avantajı sağlamak amacıyla AR-GE ve CAD-CAM ortamında çözüm odaklı tasarım hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerine sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli güncellenen kadro yapısıyla en iyi çözümleri sunmayı hedeflemektedir. Arpack Ambalaj, patent sahibi olduğu birçok tasarımıyla öne çıkmaktadır.

Arpack Ambalaj, özellikle Otomotiv ve Heavy Duty sektörlerinde önemli bir deneyim biriktirmiş bir firmadır ve global firmalara çözüm ortağı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Ürün yelpazesi oluklu mukavva ağır hizmet tipi kutular, karton paletler, karton paletler, petek panel grupları, karton köşebentler, ofset baskılı kutular ve stantlar, oluklu mukavva kutular ve separtörler, slip sheet plakaları, kit modül kutuları ve lojistik hizmetleri içermektedir. 

Arpack Ambalaj olarak kalite politikamız şu şekildedir:
• Müşterilerimizin gelişen ve değişen ihtiyaç ve beklentilerini her zaman kusursuz bir şekilde karşılamayı ve ürün ile hizmet kalitemizi sürekli olarak yüksek tutmayı hedefliyoruz.
• Tedarikçilerimizle güçlü bir bütünleşme sağlayarak sürekli gelişen iş ortaklığı anlayışıyla mükemmel bir ilişki kurmayı amaçlıyoruz.
• Üretim girdilerimizi ve teknolojimizi sürekli olarak iyileştirerek, gelecek nesillere zarar vermeden doğal çevreye katkıda bulunmayı hedefliyoruz.
• Hizmet veren personelimizin gereken sorumluluk düzeyinde olmalarını ve sürekli olarak iyileştirme ve geliştirme bilincini önemsediklerini, eğitimlerini ve niteliklerini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.
• Ulusal ve uluslararası yasalara ve değerlere uymayı, kalite yönetim sisteminin içselleştirilerek uygulanmasını ve sürekliliğini sağlamayı, tüm iş süreçlerinin ve kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli olarak iyileştirmeyi hedefliyoruz.
Hedefimiz, en yüksek kalite standartlarını karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektörde lider bir konum elde etmektir.

bize-ulasin-koli-firmasi.png

Arpack Sürdürülebilir Ambalaj Çözümleri

Arpack Ambalaj Çözümleri, öne çıkan sürdürülebilirlik odaklı yaklaşımı, çevre dostu çözümleri ve temel değerleri ile dikkat çekiyor. Tüm endüstriyel ambalaj ihtiyaçlarınız için tek noktadan hizmet sunuyoruz. Uzman ambalaj çözümlerimizle, sürdürülebilirlik hedeflerinizi karşılamak ve gereksinimlerinize uygun çözümler sunmak için buradayız. Ambalaj stratejinizi gözden geçirirken, sizinle aynı vizyona sahip bir ortak arıyorsanız, Arpack'e bir göz atın!

AMBALAJ 4-0.png

Türkiye'de ilk Ambalaj 4.0 uygulayıcısı olan Arpack Ambalaj, uçtan uca izlenebilirlik hizmeti sunuyor. 
Arpack, üretim iş akışını hazırlamak, üretmek, tepki vermek, sürdürmek ve optimize etmek için dijital çözümler sunuyor. Arpack, tüm ambalaj değer zincirinin bağlantılı kılınabileceğine inanıyor ve ArpackConnect bu inancın sonucu.
ArpackConnect, tasarım, test, uygulama, üretim ve satış sürecin her adımını birbirine bağlayarak verimliliği, kontrolü ve veri bilgisini artırıyor.
ArpackConnect, verimliliği, doğruluğu, performansı ve nihayetinde maliyetleri düşürmek için tasarlanmış dijital eko-sistem (üçüncü taraf yazılımlar dahil) arasında bir bağlantı. ArpackConnect aracılığıyla, firma müşterilerine günümüzün hızlı tempolu dünyasına uygun çalışma tarzlarında gerçek bir değişiklik yapmak için süreç bilgisi sağlıyor.

Ambalaj-4-0-chart.jpg

BURS PROGRAMI

Arpack her yıl sosyal sorumluluk kapsamlı bütçesinin bir bölümünü Lise ve Üniversite öğrencileri için burs için kullanmaktadır.

AĞAÇLANDIRMA

Arpack her yıl sosyal sorumluluk kapsamlı bütçesinin bir bölümünü ağaçlandırma çalışmaları için kullanmaktadır.
Bu güne kadar  3100  adet ağaç diktik.

GERİ DÖNÜŞÜM

Arpack her yıl sosyal sorumluluk kapsamlı bütçesinin bir bölümünü geri dönüşümü özendirme faaliyetleri için kullanmaktadır.
GettyImages-726785329_edited.jpg
bottom of page