Web Analytics
top of page

Özel Tasarım Ürünler

Müşteri beklentileri için yola çıktık
Çevreyi, özellikle ormanların bütünlüğünü koruma görevimizi ciddiye alıyoruz.

Bu nedenle, ülkemiz şirketleri, en büyük küresel ekolojik sorunlardan biri olan radikal ormansızlaşma konusunda bir çözüm bulmak için bize başvurduğunda, hemen fırsattan yararlandık.

Bu önemli pazar gereksinimlerini karşılamak için ekibimiz, yaygın olarak kullanılan geri dönüşümsüz ürünleri gerçekten sürdürülebilir, daha temiz bir alternatif ile değiştirilmesi üzerine bir tasarım ekibi kurduk.

İşte bu durum, Özel Tasarımlı Ürünlerin doğmasına yol açtı.

Özel Tasarım Ürünlerimiz

Fiber Karton Varil

Karton variller, taşıma ve depolama süreçlerinde hafiflikleri ve taşınabilirlikleri sayesinde avantaj sağlar. Geri dönüştürülebilir olmalarıyla çevre dostudurlar ve maliyet etkin bir seçenektirler. Kimya, gıda, tarım ve ilaç sektörleri gibi birçok alanda kullanılırlar. Kolay işlenebilirlikleri ve dayanıklılıkları, sıvı ve katı maddelerin güvenli bir şekilde saklanmasını ve taşınmasını sağlar.

Baskı, Etiketleme gibi pek çok uygulama yapılabilmektedir.

Karton Sıfır Atık Kutusu

Karton Sıfır Atık Kutuları firmanızdaki geri dönüştürülebilir atıkların ayrıştırılması için harika bir çözümdür. Ürün çeşidine göre ayrı renklerde hazırlanan kutular uzun ömürlüdür.
Karton Sıfır Atık Kutusu üzerine baskı ve etiketleme gibi pek çok uygulama yapılabilmektedir. Bu, ürünün tanıtımını yapmak veya içeriği hakkında bilgi vermek için kullanılabilir, böylece kullanıcılar doğru şekilde atık ayrıştırma ve geri dönüşüm süreçlerine katkıda bulunabilirler. Bu kutu, sıfır atık hedeflerine ulaşmamıza yardımcı olan çevresel açıdan sürdürülebilir bir seçenektir.

Bize Ulaşın

Özel tasarım hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. İşletmenizin sektöründe fark yaratmak ve müşterilerinizi etkilemek için tasarım desteğimizle size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 

Head Office

arpack-head-office-1 (1).png

Adres: Hacı Halil Mh. Yazı Cd. No:33 41400 Gebze/KOCAELI

Telefon: +90-262-255-5654
GSM     : +90-506-346-4556

Bu sayfadaki tüm içerikler ve görseller DMCA tarafından koruma altındadır. Kopyalanması yasal sorumluluk içerir.

bottom of page