Web Analytics
top of page

Karton Sıfır Atık Kutusu

Oluklu Mukavva'dan üretilen Geri Dönüşüm Kutuları

23-185-1.png
23-185-2.jpg

Metal Atık Kutusu:

Metal atık kutusu, çevre dostu bir yaşam tarzı benimseyenler için tasarlanmıştır. Metal atıkları düzenli bir şekilde toplamanızı ve geri dönüşüme katkıda bulunmanızı sağlar. Güçlü çelik malzeme sayesinde uzun süre dayanır ve çevre bilincinizi yansıtır. Evde, ofiste veya herhangi bir kamusal alanda kullanmak için mükemmel bir çözümdür.

Plastik Atık Kutusu:

Plastik atık kutusu, plastik atıklarınızı düzenli bir şekilde toplamanızı ve geri dönüşüme kazandırmanızı kolaylaştırır. Dayanıklı plastik malzeme ile uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Doğaya olan sorumluluğunuzu göstermek için ev, iş yeri veya kamu alanlarında kullanabileceğiniz çevre dostu bir seçenektir.

Kağıt Atık Kutusu:

Kağıt atık kutusu, kağıt atıklarınızı etkili bir şekilde düzenlemek ve geri dönüşüme katkıda bulunmak için idealdir. Kaliteli karton malzeme ile uzun ömürlüdür. Ofis, okul veya evde kullanmak için mükemmel bir çözümdür. Sürdürülebilir yaşam tarzını benimseyenler için tasarlanmıştır.

Cam Atık Kutusu:

Cam atık kutusu, cam atıklarınızı düzgün bir şekilde toplamanıza yardımcı olur. Sağlam cam malzeme ile uzun ömürlüdür ve çevreye olan duyarlılığınızı yansıtır. Restoranlarda, evlerde veya herhangi bir yerde cam atıklarını ayrı tutmak için ideal bir seçenektir. Doğal kaynakları koruma yolunda önemli bir adım atın.

Karton Sıfır Atık Kutusu üzerine baskı ve etiketleme gibi pek çok uygulama yapılabilmektedir. Bu, ürünün tanıtımını yapmak veya içeriği hakkında bilgi vermek için kullanılabilir, böylece kullanıcılar doğru şekilde atık ayrıştırma ve geri dönüşüm süreçlerine katkıda bulunabilirler. Bu kutu, sıfır atık hedeflerine ulaşmamıza yardımcı olan çevresel açıdan sürdürülebilir bir seçenektir.

Üretimini yaptığımız Sıfır Atık Kutularından Örnekler;

sıfır-atık-fiber-karton-varil_edited.jpg
sifir-atik-kutusu-karton.png
sifir-atik-kutusu-karton-uretici.png

Bize Ulaşın

Karton Sıfır Atık Kutuları hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. İşletmenizin sektöründe fark yaratmak ve müşterilerinizi etkilemek için tasarım desteğimizle size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 

Head Office

arpack-head-office-1 (1).png

Adres: Hacı Halil Mh. Yazı Cd. No:33 41400 Gebze/KOCAELI

Telefon: +90-262-255-5654
GSM     : +90-506-346-4556

bottom of page