Web Analytics
top of page

Honeycomb Panel Production
We serve you with our high speed machines in a closed area of 4,000 m², with an annual production capacity of 12000 tons.

It is widely used in the automotive, furniture and textile industries. Our Honeycomb Panel line produces 120cm width without length limit.
Call us for special services for you.
For information: 0262 255 5654

Honeycomb Panel Group

Vellum Etiket - Barkod Etiketleri

Barkod etiketler içinde yer alan vellum etiket, etiket çeşitleri arasında pürüzlü ve gözenekli oluşuyla öne çıkar.
Vellum etiket suya, ısıya, neme ve sürtünmeye karşı orta seviye dayanıklıdır. Vellum etiketi mat bir görünüme sahiptir. Yaygın, dayanıklı, ribon baskıya uygun! Vellum etiketi ürünlerinde termal transfer baskı yöntemiyle, wax ve wax resin ribon ile ba
skı yapılır.
Yüzeyin gözenekli olması nedeniyle ribon ile yapılan baskılar daha kalıcı ve dayanıklıdır.

İstenilen ebatta üretimini yapabilmekteyiz.

 • Pürüzlü ve gözenekli yüzeye sahiptir.

 • Ribon ile kalıcı ve dayanıklı baskı alır.

 • En yaygın tercih edilen üründür.

Kuşe Etiket

Barkod etiketler içinde yaygın kullanıma sahip kuşe etiketler, etiket çeşitleri arasında pürüzsüz ve yarı parlak oluşuyla öne çıkar.

Kuşe etiket suya, ısıya, neme ve sürtünmeye karşı orta seviye dayanıklıdır. Kuşe etiket, barkod çeşitleri arasında termal etiketlerin ardından en fazla kullanılan etiket türüdür. Kuşe etiketler genellikle barkod etiketi, lot etiketi, raf etiketi, ürün etiketi, koli üstü etiketi görevlerinde kullanılır. Kuşe etiketler pürüzsüz yüzeyi sayesinde wax ve wax resin ribon ile kullanımda harika sonuç verir. 
 

İstenilen ebatta üretimini yapabilmekteyiz.

 • Pürüzlü ve gözenekli yüzeye sahiptir.

 • Ribon ile kalıcı ve dayanıklı baskı alır.

 • En yaygın tercih edilen üründür.

Eko Termal Etiket

Barkod etiketler içinde eko termal etiket veya termal etiket, etiket çeşitleri arasında termal yapısıyla öne çıkar. Eko termal etiket, direkt baskı yöntemiyle ribonsuz baskı yapılan yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan termal etiket üründür. Termal etiketlerde termal olarak (ısı ile) baskı yapılır, ribon kullanılmaz.

Termal yapılı Eko Termal Etiketler! Eko termal etiket yüzeyinin çizilebilir olması nedeniyle ısıya, neme ve sürtünmeye karşı direnci azdır. Bu nedenle ortalama 3-6 ay kadar raf ömrü vardır.

Termal etiket kullanılacak olan barkod yazıcının termal baskı için uygun olması gerekmektedir.

 • Termal baskıya uygun

Lamine Termal Etiket

Barkod etiketler içinde lamine termal etiket, etiket çeşitleri arasında ribon kullanılmadan direkt baskı yöntemiyle baskı yapılan etiket türüdür. Lamine termal etiket ürününde etiketin üst kısmında koruyucu bir tabaka bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde eko termal etikete göre daha uzun ömürlüdür. Isıya, neme ve sürtünmeye karşı direnci daha fazladır.  Termal etiketin, ufak darbelere ve sürtünmelere karşı kolaylıkla kararıp kirlenmesine karşın lamine termal etiket, bu tip etkileşimlere karşı daha dayanıklıdır. Lamine termal etiket ürününün eko termal etikete göre daha dayanıklı olması sebebiyle maliyeti daha yüksektir.

Direkt baskı yöntemiyle baskı.
Uzun ömürlü
Isıya, neme, sürtünmelere dirençli

Silver Mat Etiket

Barkod etiketler içinde silver mat etiket, etiket çeşitleri arasında dirençli ve dayanıklı yapısıyla öne çıkar. Silver mat etiket hem üst yüzeyi hem de yapışkan yüzeyi mat veya parlak gri olan, sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı, özel yapışkanlı etiket çeşididir. Silver mat etiket ürününün yırtılmayan özel bir etiket hammaddesi vardır. Gramaj ve kalite olarak diğer etiketlerden daha üstündür. Bu özelliği sayesinde genellikle demirbaş etiketleri için kullanılır. Silver mat etiket ribonla baskıya uygun olup, genelde resin ribon ile baskı yapılır.

 • Baskı ve yapışkan özelliğini uzun süre korur.

 • Sıcak, soğuk ve yırtılmalara dayanıklı

 • Özel yapışkanlı

 • Demirbaş etiketleri için uygun

Baskılı Etiketler

Barkod etiketler içinde yaygın kullanıma sahip baskılı etiketler veya ürün etiketi, etiket çeşitleri arasında reklam başarılarıyla öne çıkar. Üzerine baskı yapılabilen barkod etiketler piyasada baskılı etiket adıyla bilinmektedir.

Baskılı etiketler, firmaların sürekli ve aktif olarak ihtiyaç duyduğu ürünler olmasından dolayı genellikle stok yapılabilen etiketler değildir ancak baskı kaliteleri yüksektir. Ürünlerinizi Baskılı Etiketler ile kimlikleyin! Baskılı etiketler çeşitli ölçüde ve renkte yapılabilmektedir.

Baskılı etiket fiyatları, baskı yapılacak etiketin çeşidi, kalitesi, boyutu, baskı tarzı gibi etmenlere göre değişmektedir.

Ribon

Barkod etiketler üzerine baskı yapılabilmesini sağlayan ribon, barkod yazıcı ile birlikte kullanılır. Ribon, temel olarak rulo halinde bir malzemedir ve içeriğinde ısı gördüğünde eriyebilen mürekkep bulundurur.

Barkod etiketlere kaliteli baksı için hazır Ribonlar!

Ribon çeşitleri arasında wax ribon, resin ribon ve wax resin ribon olmak üzere üç çeşit ribon bulunur. Wax ribon en sağlam ribon çeşidi olup aynı zamanda ekonomik olmasından dolayı en çok tercih edilen ribon çeşididir. Resin ribon ana maddesi sentetik olan barkod etiketler için kullanılır ve oldukça dayanıklı olup fiyatı daha yüksektir.

Wax resin ribon en pahalı ribon çeşidi olup adından da anlaşılacağı üzere hem wax hem de resin malzemenin birleşiminden oluşur.

Contact us

You can contact us to benefit from our special design service. We are happy to help you with our design support to make a difference in the industry of your business and impress your customers. 

Head Office

arpack-head-office-1 (1).png

Adres: Hacı Halil Mh. Yazı Cd. No:33 41400 Gebze/KOCAELI

Telefon: +90-262-255-5654
GSM     : +90-506-346-4556

bottom of page