Web Analytics
top of page

Honeycomb Panel Production
We serve you with our high speed machines in a closed area of 4,000 m², with an annual production capacity of 12000 tons.

It is widely used in the automotive, furniture and textile industries. Our Honeycomb Panel line produces 120cm width without length limit.
Call us for special services for you.
For information: 0262 255 5654

petek-karton-koli-honeycomb-palet-kolisi-triplex-bca.gif

Honeycomb Panel Group

Petek Panel Levha

Yatay düzlemde yüksek taşıma kapasitesine sahip olan petek paneller, otomotiv, tekstil, mobilya ve makine sektörlerinde kullanılmaktadır.

Levhalar ara karton olarak parçaların birbirine temasını engellemek ve homojen bir yük dağılımı sağlar.

120 Eninde olmak üzere boy sınırı olmaksızın üretilebilmektedir. Farklı kalınlıklar ve petek çapları ile mukavemet ayarlamaları yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Petek Panel Seperatör

Yatay düzlemde yüksek taşıma kapasitesine sahip olan petek paneller seperatör olarak kullanılabilmektedir.

Üzerinde yapılan şekiller ile ürünlere tam uyum sağlayarak, ürünlerinizin stabil bir şekilde sevkini sağlamaya yardımcı olur.

Çaplı, delikli, özel şekilli üretilebilen petek paneller, ahşapa oranla yüksek fiyat avantajı sağlar.

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Petek Panel Koli

Petek panellerin en büyük avantajı koli haline getirilebilmeleridir. Belirttiğiniz ebatlarda veya palet ebatlarında petek koliler üretmekteyiz.

Çok yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Ahşap kasalara göre ciddi maliyet avantajları sağlar. Aynı zamanda çevreci olarak ön plana çıkmaktadır.
 Ahşap kasalara göre kurulabilirlik avantajı ile stoklarınızda gereksiz alan kaplamaz. 2.000 KG'a kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Üstün avantajları ile petek panel koli talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Petek Panel Özel Tasarımlar

Farklı tiplerdeki ürünleriniz için ambalaj çözümleri sunuyoruz. Seperatörler, süngerler, kraft torbalar ile yapılan çalışmalarımızı inceleyebilirisiniz.

Petek panel özel tasarım ürünlerimiz size özel olarak, tasarımcılarımız tarafından çalışılmaktadır. Ambalaj süreçlerinizde sürdürülebilirliği ön plana çıkararak özel tasarımlar yapıyoruz.

Ürünleriniz için özel tasarım taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Contact us

You can contact us to benefit from our special design service. We are happy to help you with our design support to make a difference in the industry of your business and impress your customers. 

Head Office

arpack-head-office-1 (1).png

Adres: Hacı Halil Mh. Yazı Cd. No:33 41400 Gebze/KOCAELI

Telefon: +90-262-255-5654
GSM     : +90-506-346-4556

bottom of page